1. The Platform (El hoyo)

  The Platform (El hoyo)

  720P Türkçe Dublaj

  El hoyo 2019 korku filmi izle.

  The platform Türkçe dublaj izle.

  İleriki bir zaman.. Yer belli değil ve mekan ıssız bir hapishane. Üstten alta doğru sıralanmış ceza hücrelerinde ikişer kişi hapis edilmiş ve mahkumlar birbirlerinden ayrılarak ötekileştirilmişler. Hücrelerin en üstünden mahkumlara yiyecek bırakılıyorve en üst kattaki mahkumlar, alt kattaki tutsaklara yemek gitmemesi için mücadele ediyorlar ve sınırlı yiyeceği kendileri sömürüyorlar. Alt katlardakiler ise onlar kadar şanslı değil ve her geçen gün eriyip bitiyorlar. Ama bu böyle gidemeyeceği için ayaklanma kaçınılmaz. Bir mahkum fitili ateşliyor ve hayatta kalmak için savaşma zamanı geliyor. The Platform (El hoyo) korku ve bilim kurgu filmi, İspanya yapımı ve son zamanların en etkileyici filmlerinden bir tanesi olarak dikkat çekiyor.
  The Platform (El hoyo) 6.8 / 10 34 kullanıcı oyu.
  6.8
  ( Toplamda 34 oy verildi. )

      7.1   6.625

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Gudik Nurettin 26 Mart 2020 03:29:49

  izlenir bir film emeğinize sağlık..

 2. avatar
    assiktir 26 Nisan 2020 14:32:28

  harika bir film kesinlikle tavsiye ederim

 3. avatar
    alexx 2 Ağustos 2020 16:39:26
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  tek kelimeyle;şaheser.Yıllardır ardı sıra çekilen onlarca deney konulu size belirli bir ders ve fikir aşılamaya çalışan filmler çekildi.Bu filmin güzelliği,barındırdığı kavramların çokluğu oldu.Her izleyen farklı bir ders çıkarıyor.Ama temelde insan ruhunun açlığını ve içindeki ilkel hayatta kalma dürtüsünün sizi ne seviyeye getirdiği ve birilerinin bunu güzel güzel izlediği.Bir noktada içinde yaşadığınız dünyanın sinema dilinde dışa vurumu.En etkilendiğim bölümse;herkes gerektiği kadar yerse en aşağılara iner diyor kadın.Ancak onun da bilmediği şeyler var.Herkes gerektiği kadarını yese de hiç bir zaman en aşağıya inmeyecek,ama ne yapman gerektiği sana kalmış..

Son çıkan vizyon korku filmi izle me ve 1080p sinema filmleri izleme sitesidir. film tavsiyeleri - 18 film izle - +18 filmler - erotik tube - film izle