1. Hayal Adası (Fantasy Island)

  Hayal Adası (Fantasy Island)

  720P Türkçe Altyazı

  Hayal Adası izle.
  Hayal Adası 2020 Film izle.

  Orta düzeyde izlenebilirlik oy ortalaması yakalamıuş filmlerden bir tanesi olan Hayal Adası (Fantasy Island) 2020 yılının son korku filmlerinden. Film aynı zamanda macera ve fantastik sinema dallarında da kendisine yer buluyor.
  Bir arkadaş grubu, üstlerinde olan stres ve bela illetlerinden kurtulmak için doğaçlama bir fikir geliştirerek, ıssız bir ada içinde izole olarak süre geçirmek isterler. Geldikleri muhteşem ada onlara kucak açtığında başlarına geleceklerden tamamen habersiz olan grup, kişiliklerini sorgulayacakları bir durum ile karşı karşıya kalırlar. Bu arada ada içinde tek başlarına olmadıklarını ve hayata tutunabilmek için ne yapmak gerekir sorusuna cevap aramaları gerektiğini keşfedeceklerdir.
  Hayal Adası (Fantasy Island) 8.0 / 10 12 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 12 oy verildi. )

      4.7   4.485

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    korkoloko 30 Mayıs 2020 03:58:54

  aslında izlemesi keyifli film korku denmez macera vahşet tarzı. imdbsi dah ayuksek olmalıydı. yoklukta ızlemeye deger

Son çıkan vizyon korku filmi izle me ve 1080p sinema filmleri izleme sitesidir. 18 film izle - erotik film izle - erotik tube - erotik filmler - indirmedenfilmizlevip | grandpashabet | bonus veren siteler